Képviselő-testület

2014-2019

Polgármester:

Hanzelik Gábor


Képviselők:

Molnár-Bánffy Kata (alpolgármester)

Csobán Zoltán

Balogh András

Papp Pál

Pfluger Antal

Misikné Lóczki Irén

 


2011-2014

Polgármester:

Hanzelik Gábor

 

Képviselők:

Szikora Gyula János (alpolgármester)

Csobán Zoltán

Balogh András

Papp Pál

Pfluger Antal

Misikné Lóczki Irén

 

 

2010-2011

Polgármester:

Tóth János

 

Képviselők:

Csobán Zoltán

Misikné Lóczki Irén

Kovácsics István

Papp Pál

Szikora Gyula János (alpolgármester)

Balogh András

 


2006-2010

Polgármester:

Tóth János


Képviselők:

Juhos Tamás

Papp Pál (alpolgármester)

Gölczné Nagy Judit Éva 2006-2007.06.25.

Hanzelik Gábor

Csobán Zoltán

Misikné Lóczki Irén

Kovács István

Frank György

Adamik Sándor

Boros László 2007.06.25.-

 

 

2002-2006

Polgármester:

Bánffy Miklós


Képviselők:

Csobán Zoltán (alpolgármester)

Papp Pál

Dr. Hargitai Zoltán

Tóth János

Érdi Ferencné (lemondott)

Gálicz Ferenc

Schiszler György

Pléli Béla

Zsilka István

Kovács István (időközben)

 


1998-2002

Polgármester:

Bánffy Miklós


Képviselők:

Csobán Zoltán

Papp Pál

Dr. Hargitai Zoltánné

Tóth János

Érdi Ferencné

Gálicz Ferenc

Schiszler György

Pléli Béla (alpolgármester)

Zsilka István

Bársonyi István (lemondott) 1998.10.22.-1999.02.23.

Tóth Tibor 1999.03.30.-1999.11.23.

 


1994.12.16.-1998

Polgármester:

Bánffy Miklós


Képviselők:

Grosz János

Hamvas András

Szakmár László

Dr. Hargitai Zoltánné

Érdi Ferencné

Pléli Béla (alpolgármester)

Nagy József 1994.12.16.-1995.10.26.

Zsilka István 1995.11.23.-

Bársonyi István

Juhos József 1994.12.16.-1995.09.28.

Nagy Gábor 1995.10.26.-1996.05.30.

Gálicz Ferenc 1996.06.27.-től

 

 

1990-1994

Polgármester:

Szegvári László 1990-1991.09.15.

Bánffy Miklós 1991.12.09.-1994

 

Képviselők:

Grosz Henrik (alpolgármester) 1990-1994.05.24.

Bartl János 1990-1993.08.09.

Kiss Lászlóné 1990-1992.02.17.

Grosz János 1990-1994.05.24.

Soproni László 1990-1991.12.27

Frank György

Bánffy Miklós 1990-1991.12.09.

Meszes Mihályné 1990-1992.09.16.

Mezős Lászlóné 1990-1991.12.27

Gálicz Ferenc 1991.12.27-1994

Engler Ferenc 1991.12.27-1994.05.24.

Kovács István 1992.02.27-1993.08.19.

Bognár Gábor 1992.09.16.-   alpolgármester 1994.06.28.-tól

Pfluger Antalné 1993.09.29.-

Rácz Ferenc 1993.09.29.-1994.05.24.

Vadász János 1994.05.30.-

Kozári Menyhért 1994.05.30.-

Szücs László 1994.05.30.-