Tisztelt Lakosok!
A Kommunál- JUNK Kft. tájékoztatta Hivatalunkat, hogy sajnálatos módon, mint ahogy azt az elmúlt években is tapasztalták, a lakosok a hamut az edényben helyezik el.
Ezzel a legnagyobb probléma az, hogy legtöbb esetben még forró állapotban kerülnek bele az edényekbe, amely több okból is nagyon veszélyes!
A kuka ürítésekor a hamu szállóporként jelentkezik, veszélyezteti a dolgozók egészségét, illetve a forró hamu rendkívül tűzveszélyes a hulladékgyűjtő autóba kerülve.
Kérnénk a Tisztelt Lakosságot, hogy a továbbiakban ne helyezzék az edénybe a hamut, kihűlt állapotban tegyék zsákba, a hulladéktároló edény mellé és a Kommunál-JUNK Kft. kollégái elszállítják azokat.
Amennyiben azt tapasztalják, hogy bármely edényben hamu található, nem fogják az edényt kiüríteni!
Megértésüket köszönjük!










